Metal Fırtına Kitap Açıklaması - E-PDF - Epub Kitapları

Metal Fırtına Kitap Açıklaması

Arih, 23 Mayıs 2007… Yer, Kerkük’ün kuzeydoğusu…
şimal Irak’taki düzensizlik devam ederken, bölgede bulunan Türk birlikleri ani bir Amerikan hücumsına uğrar. Türk birlikleri “bağlaşık”lerinden hiç de beklemedikleri bir darbe almıştır.
CNN International derhal haber geçmeye adım atar: “şimal Irak’ta çatışma… 13 ABD askeri öldü, 30 yaralı var. Ordu yetkilileri, Amerikan güçlerine saldıran 35 Türk askerinin öldürüldüğünü açıkladı.”
Amerikalıların niyeti Türkiye’deki varlıklı bor minerallerini ele geçirmektir. Bunun için her şeyi göze almışlardır. İstanbul ve Ankara dahil olmak üzere tüm Türkiye’yi savaş alanına çevirmeyi bile…. Ve Metal Fırtına Operasyonu adım atar…

Aksiyon ve macera var.Politika var. Çok güzel bir kurgu var. Gri Takım zaten mükemmel. Karakterler iyi işlenmiş. Ama birkaç bişey eksik. Hem de çok önemli şeyler. Milli Duygular. Biz, Çanakkale´de, Anafartalarda, Gelibolu´da düşük teknolojiyle neleri başardık. Bu kitapta ise bu duygular yok. Yani bir anda tüm Türkiye´yi elleri altına alıyorlar. Tüm kitap boyunca Amerika´nın hükmü geçiyor. Bir anda Türkler bu duygularını geri kazanıyor ve basit bir savaşla düşmanı dışarı atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top