Da Vinci Şifresi Kitap Açıklaması - E-PDF - Epub Kitapları

Da Vinci Şifresi Kitap Açıklaması

Da Vinci Şifresi Kitap Açıklaması

Da Vinci Şifresi satışa çıktığı ilk haftanın sonunda büyük bir başarı kazandı. New York Times’ın ‘en çok satanlar’ listesine “1 Numara”dan girdi. Bununla beraber Wall Street Journal. Publishers Weekly ve San Francisco Chronicle’ın ‘maksimum satanlar’ sıralamasında ilk sıradaki yerini uzun süre korudu. Colombia Pictures kitabın film haklarını satın aldı.

Harvard Üniversitesi Simge-Bilim Profesörü Robert Langdon. Paris’te iş gezisindeyken, gece yarısı, Louvre’un yaşlı müdürünün ölü bulunmuş olduğu haberini alır. Langdon ve yetenekli Fransız kriptoloji uzmanı Sophie Neveu, cesedin etrafındaki izleri takip ederek bu acayip esrar perdesini araladıkça, ipuçlarının onları Da Vinci’nin tablosuna götürmüş olduğunü keşfederler. Büyük usta bu sırrı herkesin görebileceği bir yere, ünlü eseri Mona Lisa tablosunun içine gizlemiştir.

Hem kitabı okudum hem filmini izledim Hristiyan dünyasına damgasını vuran ve macera bekleyen her okuyucuyu bu kitabı okumaya davet ediyorum muazzam bir kitap her türlü okuyucu kitlesine hitap ediyor. Ve emin olun ki okuyunca baş ucu yapacağınız kitaplardan biri

Langdon bu acayip bağlantıyı açığa çıkarınca çekince artar. Cinayete kurban giden müze müdürü. Sir Isaac Newton, Botticelli, Victor Hugo, Da Vinci ve aralarında diğer ünlülerin de bulunmuş olduğu gizli bir kuruluş olan Sion Manastırı Derneği’nin bir üyesidir.
Langdon, aydınlatmaya çalıştıkları bu tehlikeli sırrın yüz yıllardır tarihin derinliklerinde gizlendiğinden şüphelenir. Böylece Paris ve Londra sokaklarında amansız bir kovalamaca adım atar. Langdon ve Neveu, kendilerini, atacakları her adımı önceden bilen esrarengiz olmasıyla birlikte da çok parlak zeka olan bir insanla karşı karşıya bulurlar. Eğer bu karmaşa bilmeceyi çözemezlerse Priory’nin büyük yankılar uyandıracak bu çok eski gerçeği ebediyen kaybolacaktır. Da Vinci Şifresi Kitap Açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top